Bitcoin Sıçradı: 4 Analist Hedeflerini Açıkladı!

Bitcoin Pazartesi günü 70 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Bu hamlesiyle kripto piyasasında yükseliş enerjisi haftaya geri döndü. Şimdi daha fazla yükselmeye hazır görünürken, altcoin’ler de aynı şeyi yaptı ve yükseldi.

Skew: BTC için 74 bin dolar her açıdan önemli bir alan olacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere son veriler, sabahın erken saatlerinde 67.000 dolar civarında işlem gördükten sonra, Bitcoin’in ABD piyasasının açılmasıyla tırmanmaya başladığını gösteriyor. Böylece Bitcoin yazı sırasında işlem gördüğü 70.648 dolara yükseldi.

Kripto traderı ve analisti Skew’e göre, piyasa “Pazar günkü sıçramayı Pazartesi gününe kadar sürdürüyor. Analist, alıcıların bu hafta başında kontrolü elinde tutup tutmadığını görmenin önemli olacağını belirtiyor. Skew, şu anda Bitcoin fiyatının 4H EMA’ların üzerinde işlem gördüğünü belirtiyor. Ayrıca, RSI’ın 50’nin üzerinde olduğunu vurguluyor. Bunun “yükseliş trendinin devamı için oldukça önemli” olduğunu kaydediyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Yapısal olarak, Bitcoin’in fiyatının yükseliş momentumuyla 69 bin doların üzerinde [en yüksek değeri] kapatması gerekiyor. Bence 74 bin dolar hem arz açısından hem de psikolojik bir seviye olarak önemli bir fiyat alanı olacak.

Scott Melker: Bitcoin için hedef 76.000 dolar civarında!

Wolf of All Streets podcast’inin sunucusu Scott Melker, daha önce tartıştığı “Ters baş ve omuzlar memesinden bir kopuş yaşayabiliriz” diyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Sağ omuz daha yüksek bir dip yaptı, boyun çizgisinde potansiyel bir kırılma var (bu kırılmayı doğrulamak için 2 saat var) ve hacim artıyor (4 saatlik mumun 2 saatindeyiz ve zaten yukarıdayız). BTC için hedef 76.000 dolar civarında, ama dürüst olalım, bu şeyler ne sıklıkla hedeflerine ulaşır?

Kaynak: Scott Melker

Inmortal: Sürekli bir yükselişe geçmeden önce 60.000 dolar olası!

Ancak piyasa analisti Inmortal, Bitcoin’in sürekli bir yükselişe geçmeden önce 60.000 dolara kadar bir düşüş olabileceği konusunda uyarıyor. Analist, “Bir yanım hala daha yukarı çıkmadan önce 60 bin seviyesine bir düşüş daha görebileceğimizi düşünüyor. Piyasa yapısı hala biraz bulanık. Yakın zamanda bir HL yaptık. Ancak, henüz bir HH yapmadık. Daha fazla düşüş en olası sonuç.” diyor.

Ali Martinez: Bitcoin için kısa vadeli hedef 72.880 dolar!

Bu arada, analist Ali Martinez, Bitcoin için 72.880 dolarlık kısa vadeli bir fiyat hedefi veriyor. Analist, “Bitcoin 66.990 doları geçebilirse, muhtemelen 72.880 dolara doğru yükselecektir!” diyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x